Já a blog? Nejde moc dohromady. Tedy překvapí to alespoň ty z vás, co mě trochu znáte. Nebudu ale tajit, že překvapený jsem i já. 

Lidé se mění a s nimi i jejich návyky, životní styl, priority. Bohužel, navzdory mým původním plánům, ani já jsem nezůstal dítětem (a fakt jsem moc chtěl!), nýbrž dospěl jsem do bodu změny. Změny právě životních priorit a cílů. Říkej si tomu třeba dospělost. 

Na vlastní nohy jsem byl nucen se postavit již mnoho let zpátky, konkrétně v roce 2013, kdy jsem úspěšně (čti haluzácky) odmaturoval na jednom rodinném gymnázium ve Vrbně pod Pradědem, v kotlině, jež byla i mou rodnou hroudou. Ihned po absolvování této frašky s honosným jménem státní maturita jsem se přestěhoval do Olomouce. Po cca roce a půl zde v Olomouci jsem dostal zajímavou příležitost pracovat ve firmě se zaměřením na distribuci zdravotnických prostředků a vzdělávání zdravotnického personálu, které jsem se okamžitě (nesmysl, až po půlroční nerozhodnosti!) chopil. Zde jsem uplatnil svou angličtinu coby překladatel v počátku mého působení ve firmě, následně i jako zprostředkovatel dodávek a konktraktů se zahraničními partnery, kterých nebylo málo. Dnes už vím, že jsem udělal dobře. Po získání cenných zkušeností v oblasti všech směrů vedení firmy následovala další nabídka – podnikat. Opět jsem nějakou chvíli váhal, ale zde bych spíše řekl, že jsem velmi pečlivě zvažoval všechny proměnné, které by mohly být fatální pro můj mladičký a zkušeností nepolíbený život.

Tuto kapitolu života jsem zatím neukončil a pevně doufám, že ani ona sama se zase tak brzy uzavírat nebude.

Je březen 2019 a já právě sepisuji tyto řádky. Sedím večer po tmě (za intimního osvlětlení vrčících zářivek) v kanclu, odkud se marně (?) pokouším i řídit celou menší firmu a uvědomuji si, že moje dětství je dávno v čudu. To mi to ale trvalo dlouho pochopit, co? Moje životní cíle, priority, ba i vize, se změnily. A s nimi přišla i tato prapodivná potřeba vytvořit tento blog.

Pevně doufám, milý čtenáři, že zde nebudou jen nudné řádky nesmyslů, ale můj skromný život Ti bude inspirací a třeba i ponaučením z mých chybných kroků a přešlapů, o kterých se zde jistě zmíním! 

Abys nebyl ochuzen o žádné informace, rozhodně stojí za to prolítnout si i druhou část o mně.